Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

katers die tegen mijn achterdeur sproeien wat te doen?

wij hebben zelf 2 lieve poezen thuis die ook nooit buiten komen dus echte binnenkatten.
nu is het probleem dat er een zwarte en zwart witte kater in mijn achtertuin komen en tegen onze keukendeur aansproeien.. met als gevolg dat 1 van onze poezen voor de deur gaat plassen omdat de geur sterk te ruiken is.
wat kan ik nu doen?
ik word er wel een beetje gek van zo.
ik hou me katten binnen zodat er niemand last van heeft en door deze katers ik zelfs nu ook last krijg van me eigen katten help!

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Hoe kan ik op een diervriendelijke manier van mijn overtollige waterslakjes verwijderen?

Kunnen ze bijvoorbeeld in de sloot? Of kunnen ze niet tegen koud water? Wie heeft er tips. Nu zitten ze erin omdat ik het zielig vind om ze te doden maar het zijn er nu wel veel. Ik weet dat ik ze met groenten kan vangen.

Toegevoegd na 1 uur:
haha de antwoorden zijn erg diervriendelijk "voer maar aan de vogels"maar het gaat om een tropisch aquarium.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

wat betekenen die kale vlekken bij mijn papegaai?

wij hebben twee dwergpapegaaitjes, die als echt "lovebirds" (rode en gele nek) constant bij elkaar hangen. één van die papegaaitjes (rode) toonde ineens een kale vlek. wij dachten dat hij zich ergens tegen had geschroeft tot we op een avond een zacht gepiep hoorden. bij nazicht stelden we vast dat het andere papegaaitje (gele) telkens in de wonde van zijn kooi-genootje aan het "pikken" was met zijn snavel.
we hebben ze nu apart gezet, de wondjes groeien héél langzaam toe (er is op bepaalde plekken een soort wit dons te zien), maar het gewonde "rode" papegaaitje treurt verschrikkelijk.
wat kunnen we best doen? opnieuw bijeenzetten is volgens ons geen optie, maar apart lukt het ook niet echt doordat de "rode" zo verschrikkelijk treurt.
is er een kans dat het "gele" papegaaitje de wonde ook heeft toegebracht? of is er een andere oorzaak mogelijk van plaatselijk pluimenverlies?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing