Wie zijn gemiddeld slimmer, honden of katten?
Toegevoegd na 10 minuten:
Ik bedoel: wie zijn gemiddeld inteligenter?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 10 minuten:
Ik bedoel: wie zijn gemiddeld inteligenter?
Ik heb nog nooit gehoord dat een roodharige kat een poes is, hoe kan dit, of zit ik ernaast en zijn er wel degelijke rode poezen.
Toegevoegd na 59 minuten:
Bedankt voor de tips. We hebben 3 katten, 1 kater en 2 poezen, alle 3 geholpen. 1 poes mag zowel naar buiten als binnen. De kater en die poes liggen elkaar niet zo goed. Hij wil altijd spelen, en daar wil ze niets van weten. Ze was altijd alleen, maar ineens was ze begonnen met binnen plassen. Toen ze naar buiten mocht was dat over. Later zijn de andere 2 gekomen. Soms denk ik dat ze weer beetje geplast heeft, maar natuurlijk nooit als ik in de buurt ben. Ik wil voorkomen dat de kater straks ook tegen meubels gaat plassen.
Ik ga graag met mijn hond fietsen en het overkomt me dan regelmatig dat er dan ineens een loslopende hond(van een erf)op me af komt stormen.Laatst hoorde ik ineens achter me een enorm gehijg,kwam er een reuzehond achter ons aan.Ze was gelukkig lief.Ook honden van mensen die (zogenaamd)zonder riem mee kunnen lopen,stormen vaak op me af.
Toegevoegd na 18 seconden:
http://www.idodogtricks.com/index_flash.html
ik heb een kanarie van ong 5,5jaar oud en ik vraag me af of ik deze nog tam kan krijgen dat hij op me vinger gaat zitten
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing