Hoe zijn dieren ontstaan?
Dieren.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dieren.
Wij hebben zelf ook katten,en dus een katteluik.Nu komt er zo nu en dan steeds weer 1 en de zelfde kat bij ons naar binnen,jaagt onze eigen katten naar buiten,en gaat dan rustig zitten eten hier.Nu jagen we hem steeds weg door ksssst te zeggen,want te pakken krijg je hem niet.We hebben nu ook een hond maar daar heeft hij lak aan.hoe kunnen we er van af komen en dat ie weg blijft?wel zo vriendelijk mogelijk graag.
Toegevoegd na 16 minuten:
chip luik hebben we gahad,bandjes contant kwijd onze katten konder er ook niet in,hond reageert er niet op en de kat is er niet bang voor!!!
Toegevoegd na 19 minuten:
hond reageert en soms niet op en soms alleen maar om spelen met het beest,helaas ook is de kat dan maar tijdelijk weg.
Hij is namelijk wat schrikachtig en bang. Dat was ie ook al bij mijn oma als er iemand binnenkwam want mijn oma was tenslotte maar alleen. We hebben al een kussentje voor hem gekocht om het hem comfortabel te maken. Ook geven we hem veel aandacht.. Iemand nog tips?
Hij heeft vaak beide oren plat liggen en krabt zichzelf er ook regelmatig aan. Mijn man heeft al een paar keer voorzichtig zijn oren proberen schoon te maken maar dat heeft niet echt geholpen.
Hij maakt verder geen zieke indruk ofzo en ook niet dat het hem echt pijn doet. Het lijkt er meer op dat er hem iets kriebelt ofzo. Moet ik met hem naar de dierenarts of is er zelf nog iets wat ik er eerst aan kan doen?
Wat vindt jij van een Dierenbegraafplaats? Pure onzin of een mooie rustplaats voor je geliefde huisdier.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing