Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Weet iemand een middel tegen huidallergie bij een kat ?

Mijn kat heeft zo'n last van jeuk op zijn rug dat ie zijn haren uit trekt en nu bloed het achterste deel van zijn rug. De dierenarts zei dat het een allergie is waar niets aan te doen is en om de oorzaak te vinden zou heel moeilijk zijn. Heeft iemand een smeersel, iets homeopatisch, iets natuurlijks, of wat dan ook. Heeft iemand hier ervaring mee ?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Waarom zijn mijn katten zo ontzettend vervelend/schooierend, en hoe kan ik ze dat afleren?

Hoe zo'n warm, knus, of gezellig plekje we ze 's avonds ook maken in de kamer... zodra je je ook maar iets gaat verzitten dan vliegen ze op en gaan echt schooieren of afwachten dat ze wat zullen krijgen. Het is zelfs zo erg dat ik ze de afgelopen 3-4 dagen niet eens meer in de kamer heb gehad, mede doordat ik mij behoorlijk ziek voelde. Maar ook daarvoor kregen ze al helemaal geen kattensnoepjes oid meer omdat ze alleen maar meer schijnen te willen hebben. Ze krijgen 'smorgens, 's middags, en soms ook 's avonds normaal eten, maar ze blijven maar schooieren.

Het wekt zolangzamerhand behoorlijk irritaties op en ik weet echt niet meer wat ik er verder nog aan kan doen om het zowel voor hun als voor ons nog leuk en gezellig te houden.

Het zijn twee katers in ongeveer dezelfde leeftijd.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing