Hoe krijg ik 2 emmers met aangkoekt verf uit elkaar?
Er zat latex verf in ,meestal lukt het wel omdat ik meestal 1vel los trek dan volgt de rest vanzelf, maar dit zit wel heel vast!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Er zat latex verf in ,meestal lukt het wel omdat ik meestal 1vel los trek dan volgt de rest vanzelf, maar dit zit wel heel vast!
het gaat om 2/3 plekken van ong. 1cm 'open' plafond. Om die plek zie je dat de verflaag omhoog krult. Ik kan het er makkelijk aftrekken op die plekken maar verder zit het vast. Hoe nu verder? Voorstrijk, plafond vanaf die plek egaliseren of gewoon laag verf eroverheen? Eerlijk gezegd is het hele plafond lelijk geschilderd door de vorige bewoner dus een plek meer of minder maakt weinig uit maar wil voorkomen dat ik over een jaar weer kan schilderen omdat die plekken zwak blijven
Ik heb vochtkringen van een (oude) lekkage op mijn plafond. Dit wil ik overschilderen maar nou lees ik dat hier een soort isolatieverf tussen moet om te voorkomen dat de kringen door de nieuwe verf heentrekken. Ik ben gaan zoeken in de winkel en ik kwam uit bij voorstrijk welke geschikt is tegen vochtplekken, nou heb ik zelf nog voorstrijk voor zuigende muren staan, zou ik dat kunnen gebruiken? Dat zorgt toch immers ook voor een tussenlaagje of denk ik te simpel?
Is ongeveer 3-4 mm. dik.
Wij hebben een niet lopende mechanische klok van iemand gekregen. Het is een klok met gewichten. Het plan is om het uurwerk schoon te maken en dan te smeren. Nou is klokolie nogal kostbaar. Dat is de klok eigenlijk niet meer waard en we doen verder niets met klokken dus blijft er te veel van dat spul over. Is er een goedkoper alternatief ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing