Ik heb mijn vloer beschilderd met betonverf, nu glanst de ene kant en de andere kant niet. Hoe maak ik de glanzende kant weer mat?
ik had de verf niet goed opgeroerd
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik had de verf niet goed opgeroerd
Een dakje van een berghok moet vervangen worden en ik heb ooit bij een bedrijf een stuk golfplaat gekocht vanaf een rol.
Maar dat bedrijf is weg en ik weet niet waar ik het nu zou kunnen halen.
De afmeting die ik nodig heb is 2500x3000mm ongeveer.
En losse platen is een gedoe met overlap en lekkages etc.
Vandaar dat ik het vanaf een rol wil hebben.
Ik ben bezig met het verbouwen van de badkamer, gister de verwarming eruit gehaald, en dus geen water meer in de verwarming leidingen. Nu doet ook gewone warme water niet meer, de CV meldt dat waterdruk te laag.
Kan ik op een of andere manier de verwarming functie uitzetten, zodat de CV alleen warme water maakt?
ik heb zo'n cv: http://www.ferroli.nl/static/downloadcenter/2010/06/handleiding_econforte_hmc23_hmc32_.pdf
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing