Wat is dit voor een metaalsoort en hoe knap ik het op?
Volgens mij is het roest wat erop zit
Toegevoegd na 22 minuten:
Het heeft een kopere kleur. Ik denk zelf dat het koper is
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Volgens mij is het roest wat erop zit
Toegevoegd na 22 minuten:
Het heeft een kopere kleur. Ik denk zelf dat het koper is
OP de foto heb ik een serre ingetekend.
Het beschot is van hout en moet dus om de zoveel jaren geschilderd worden.
Ik wil graag een zaal versieren met ballonnen. Kunnen we deze al de avond van te voren opblazen en ophangen zodat ze de volgende abond nog mooi zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing