Mijn gaskachel gaat aan zonder dat de thermokoppel op het gasblok is geschroefd. Is het gasblok defect? of blijft de thermokoppel spoel hangen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
In mijn geval; kan ik het gebruiken om de kieren van mijn raam te dichten van binnenuit? (dus met de sticky kant naar buiten)
Blijft het dan wel lang zitten?
Ik heb een 28V machine met accu's van 3.0 Ah. Nu kun je deze in Amerika kopen voor de helft van het geld. Passen deze accu's gewoon op mijn huidige 220V lader en gaat mijn machine (in nl gekocht) niet kapot door het gebruik van deze accu's?
de radiator in de schuur werkt nog wel, de electronica van de wasmachine werkt ook nog wel, alleen als je start drukt zoemt hij alleen maar.
Ik ben dus een beetje bang dat de leiding bevroren is, en als het straks warmer is, gaat barsten.
op de foto's gaat het volgens mij niet om de blauwe leiding maar de PVC, die naar de schuur leid.
De vraag is dus; denken jullie dat de leiding bevroren is, en hoe kan ik het hier afsluiten (of moet dat wellicht ergens anders)
alvast bedankt !
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing