Weet iemand een goeie fotografie HDR cursus ?
Ik ben op zoek naar een HDR cursus die langer dan 1 dag duurt, dus bijv. 12 lessen zoiets
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Fotografie. Vragen over tekenen en schilderen en textiel en handwerken vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben op zoek naar een HDR cursus die langer dan 1 dag duurt, dus bijv. 12 lessen zoiets
Ik had er wel eens van gehoord.
Dat er camera lenzen zijn die speciaal licht geven, en als dat licht in iemands oog komt, je de kleur van het oog heel mooi helder ziet, bestaat dit? Zo ha, hoe heet dit?
Ik wil graag een paar productfoto's als poster laten afdrukken voor op kantoor. De digitale opnamen zijn voor veel geld door een professionele fotograaf gemaakt en het zijn dus grote bestanden in een hoge resolutie. De posters moeten van dezelfde hoge kwaliteit zijn. Waar kan ik ze het beste laten afdrukken?
Hier staan 4 standen waarop ik mijn camera kan zetten (foto) welke stand heeft de meeste frames per seconde?
Ik heb een konica minolta 5d spiegelreflex camera. Ik haalde vandaag alleen de lens eraf, en zette hem er weer voorzichtig op.
Toen kon hij geen fotos meer maken. Hij ging wel aan en uit, en je kon wel in het menu maar als je op de knop drukte waarmee je fotos maakt weigerde hij (geen meldingen van errors). Toen haalde ik de lens eraf en zette hem er weer op en toen kon hij weer wel fotos maken maar toen kon hij zijn sluiterstijd niet meer hoger dan 1 seconde ofzo zetten.
Heeft iemand een idee van wat dit kan zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing