Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Hobby's & Vrije tijd. Specifieke vragen over fotografie, tekenen en schilderen en textiel en handwerken vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik ben kaarsen aan het maken van gevonden paraffine. Hoe kan ik kaarsen gieten zonder dat bij het afkoelen een diepe put in het midden komt?

Mijn vader heeft paraffine gevonden aan de kust. ik ben dit weekend bezig met kaarsen ervan maken. Toen ik begon met smelten viel het me op dat er veel water onderin kwam te liggen, dat heb ik eruit gekregen door de was hard te laten worden met een sateprikker in het midden. Wat me toen opviel is dit:

Een groot gat in het midden, waar de was het laatst is uitgehard.

Als ik kaarsen ga gieten, gaat dit waarschijnlijk weer gebeuren! Hoe kan ik dit voorkomen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Ik zoek een leuke hobby. Suggesties?

Ik wil een hobby waar ik helemaal voor kan gaan. Wat is dus echt heel leuk vind. Ik heb alleen geen idee wat. Ik houd heel erg van mode en daar ben ik ook best wel veel mee bezig. Ook vind ik fotografen best wel leuk, met mijn kleine amateur camera ;). Maar ik houd er ook erg van om een beetje nieuwe dingen te ontdekken op de iPod en iPad enzo. Ik vind gadgets en dat soort dingen altijd erg leuk. Maar ook ben ik een bete verleiders aan spelletjes! Sims is geen optie, ik heb bijna de hele Sims 2 collectie al. Maar dat vind ik erg veel achter een beeldschermpje zitten. Het is best uiteenlopend maar ik hoop dat iemand een leuk idee voor me heeft! Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing