Kan ik de intelcore i7 van mijn ene laptop in een andere labtop steken van intelcore i3?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Op mijn laptop zit linksonder een blauwe Fn-toets.
Meestal bedien ik de laptop via een normaal los extern toetsenbord. Dat normale toetsenbord heeft geen Fn-toets.
Bestaat er een toetsencombinatie die ik op mijn externe toetsenbord kan gebruiken om hetzelfde effect te krijgen als wanneer ik op de laptop de Fn-toets zou indrukken?
Zo ja, welke toetsencombinatie is dat?
Ik heb een monitor op mijn laptop aangesloten. De kleuren zijn echter wat anders... Ik heb eens bij de instellingen van de monitor gekeken en kan de kleuren aanpassen via het RGB systeem waarbij ik R G en B kan aanpassen van 0-255. Wat zijn zo de waarden om een combinatie en resulaat te verkrijgen dat het meest reëel is? Zoals op het scherm van mijn laptop?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing