kan ik mijn videokaart van mijn laptop vervangen?
Sorry voor deze domme vraag, ik ben een leek. Hebben jullie misschien ook een goede alternatief voor een Intel(R) HD Graphics 4000?
Bedankt
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Sorry voor deze domme vraag, ik ben een leek. Hebben jullie misschien ook een goede alternatief voor een Intel(R) HD Graphics 4000?
Bedankt
Beste mensen,
Wij zijn in overweging om een Laserprinter aan te schaffen. Deze is volgens mij in verhouding wel goedkoper dan een inktjet printer. We willen de HP Laserjet Pro 100 of 200 aanschaffen.
De keuze om van een Inktjet naar Laserprinter te gaan, is omdat wij met de inktjet géén plastic sheets (voorblad van plastic ook wel genoemd) kunnen printen. De inkt droogt eigenlijk gewoon niet op plastic. Met een laserprinter wordt het er door statische elektriciteit erop ge'spoten' dus dat heeft amper droogtijd nodig.
Het gaat om platic sheets, ong. 200 micron en transparant. Kun je deze in een laserprinter printen, en droogt de toner dan wel op deze sheets? Sterker nog: smelten de sheets niet? Dacht dat de toner op het printmateriaal wordt gesmolten of iets in die richting.
Ik hoor 't wel :-)
Gr
Bas
Bijlage:
Voorbeeldprint van inkt op transparante sheet. Droogt niet in het papier.
Toegevoegd na 2 minuten:
Screenshot via URL: http://bit.ly/1en9bOV
Toegevoegd na 30 minuten:
Toevoeging 2: het is van PVC gemaakt, 200 micron. Deze sheets worden niet gebruikt voor een overhead projector maar voor een voorkant van een boekje.
Zie: http://www.office-deals.nl/kantoormachines/inbindmachines-toebehoren/voor-achterbladen/voorblad-gbc-a4-pvc-200micron-transparant/pd-29583
Mijn voeding ( Chieftec ) is een beetje aan zn einde, de kabel van de 4 pins naar het moederboard zit een breukje in waardoor die soms uitvalt / moet telkens aan de kabel trekken en goed drukken dan gaat die pas weer aan.
Ik heb hier nog wel een oude voeding liggen met een 4 pins aansluiting, zou ik deze voeding kunnen aansluiten ALLEEN op het moederboard en verder nergens? Zou dit werken?
Dit zou alleen tijdelijk zijn, heb op dit moment geen geld voor een nieuwe voeding.
Op de foto's kun u zien hoe ik de kabel moet neerhangen om contact te krijgen, soms schiet die van de positie af en valt de pc uit.
Toegevoegd na 1 minuut:
http://imgur.com/Bez2ISk,KZDftYQ
http://imgur.com/Bez2ISk,KZDftYQ#1
het gaat om een intel core 2 quad q 6600.
In het configuratiescherm onder systeem staat:
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40 GHz 2.40 GHz
Is dit de turbo frequentie (dus normaal bijv. 1.6 GHz) of niet?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing