Ik heb een oudere printer (HP PSC 1219 all-in-one). Is het mogelijk om dubbelzijdig te laten printen?? Ik kan de instelling hiervoor niet vinden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het gaat om een intel core 2 quad q 6600.
In het configuratiescherm onder systeem staat:
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40 GHz 2.40 GHz
Is dit de turbo frequentie (dus normaal bijv. 1.6 GHz) of niet?
een film afspelen op de vcr en deze tegelijk op de pc zetten met verbinden van een vga kabel naar de pc?
Mijn laptop heeft alleen USB,en HDMI
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing