Ik heb net een Packard Bell laptop gekocht maar weet niet hoe lang deze opgeladen moet worden voor eerste gebruik.Wie weet het?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb nog niet zo lang geleden mijn computer uit elkaar gehad om er een 2e harde schijf in te zetten. Ik merkte dat mijn computer trager werd en heb de harde schijf weer uitgeschakeld. Toch bleef mijn computer traag en ben ik erachter gekomen dat zodra ik mijn computer opstart hij al 57% ram gebruikt. Hoe weet ik als mijn RAM kapot is en hoe ik het kan fixen?
"Als ik over het geluid-icoontje sta, komt er te staan: 'Geen apparaat voor geluidsweergave geïnstalleerd' Ik heb al geprobeerd nieuwe drivers te downloaden, opnieuw op te starten, via apparaatbeheer alles te verwijderen, Windows Audio, van automatisch op handmatig zetten, maar niets werkt. Ik heb ook van alles van Realtek geïnstalleerd, maar dat werkt ook niet (Maar Realtek zorgt wel voor de audio in mijn pc)
Mijn laptop: (via Speccy)
Besturingssysteem
Microsoft Windows 7 Home Premium 32-bit SP1
Processor
Intel Pentium T4200 @ 2.00GHz 48 °C
Penryn 45nm Technologie
RAM
4,00 GB Dual-Kanaal DDR2 @ 398 MHz (6-6-6-18)
Moederbord
TOSHIBA Portable PC (CPU) 58 °C
Grafisch
Algemeen PnP-beeldscherm (1280x800@60Hz)
ATI Mobility Radeon HD 3400 Series (Toshiba)
Harde schijven
233GB Western Digital WDC WD2500BEVS-26VAT0 (SATA) 45 °C
Optische schijven
DTSOFT Virtual CdRom Device
MATSHITA DVD-RAM UJ880AS
Geluid
Realtek High Definition Audio (<- het staat er dus wel)
Weet iemand wat ik moet doen?"
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing