Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Stekker dat in mijn laptop moet wordt zeer heet, terwijl de rest van mijn laptop adapter normaal blijft. Is dat normaal?

Hallo, De stekker van mijn laptop adapter die in de laptop zelf moet wordt warm tot zeer heet na ruim 10 á 15 minuten. De overige onderdelen van mijn adapter en de laptop zelf blijven op kamertemperatuur. Heeft iemand hier een oplossing voor? Alvast hartelijk bedankt.

Over mijn Laptop:

Ik heb een Samsung NP-RC730-S04NL draaiend op
Windows 7 met een Intel Core i7 Processor.

Over mijn adapter:

Het is wel de adapter die bij aankoop van mijn laptop in de verpakking zat. Het is een volgens mij een BA44-00215A, Althans dat is de code.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware

Muis reageert slecht op klikken?

Mijn muis reageert de laatste tijd heel slecht. Soms blijft hij hangen (als ik dan ergens klik, loslaat en dan de muis versleep selecteert hij alles waarover de muis komt). Andere keren wil ik bijv. google chrome openen, maar dan begint hij het pictogram te verplaatsen als ik de muis versleep. Soms moet ik dan tot 5~6 keer klikken voordat hij het eindelijk opent. Dit is zeer irritant, en ik hoop dat iemand een oplossing heeft. Het is geen USB muis. Het type weet ik niet, dit staat nergens duidelijk vermeld.
Ik gebruik Windows 7, 64 bit.
Foto van de muis staat hieronder.

mvg.
Mike

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware

waarom word mijn laptop na 1 uur gebruikt te hebben traag?

Mijn laptop heeft het over het algemeen goed gedaan. zins kort heb ik het probleem dat mijn laptop na 1 uur gebruik of minder heel traag word. Maar in dat uur voor dat hij traag word doet die het prima. Het is niet alleen het internet wat traag reageert maar de hele laptop lijkt wel van slag te zijn. Maar zodra ik de laptop weer opnieuw heb opgestart doet de laptop het weer een half uur goed. Hoe kan ik dit oplossen? Ik heb een HP pavilion dv7 laptop.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing