Is het mogelijk om een website te hosten vannaf een router?
Als router heb ik een apple time capsule 3tb
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als router heb ik een apple time capsule 3tb
er zit een virus in een programma moet is dat programma weggooien om de virus helemaal weg te krijgen ?
Toegevoegd na 1 minuut:
is moet 'ik' zijn
Ik heb net mijn geheugen van mijn laptop uitgebreid.
In System zie ik netjes 4 GB. Maar in taakbeheer zie ik bij totaal geheugen minder als 3 GB. Hoe kan dat?
Ik heb Vista.
Ik heb als huidige router een 3com 8-port Gigabit Switch staan. Maar daarnaast ook een Sitecom wireless router 300N X2 welke is sneller?
Ik heb in huis twee computers. Het probleem doet zich bij één van de twee computers voor en niet omgekeerd. Er kunnen onbedoeld zelfs functies gestart worden. Ik dacht dat het aan de frequentie lag maar daar kan ik niets over vinden. Wie weet een oplossing?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing