Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan een printer niet meer goed werken doordat ik nu compatible cartridges heb gebruikt?

Ik heb een HP All in one photosmart 7180 en heb altijd HP cartridges gebruikt. Ging uitstekend. Maar omdat ik het zat was, heb ik compatible cartridges van de HEMA gekocht. Vanaf dat moment wilde mijn printer niet meer goed werken en gaf ook voor elke printopdracht de melding dat er geen echte HP cartridge was geïnstalleerd. Ook werden de prints erg lelijk en vlekkerig. Printerkop reinigen heeft geen nut gehad. Ander merk compatible geeft hetzelfde probleem. Heb gedacht dat het kwam doordat de helft nog HP was en de andere helft compatible, maar alles vervangen lost het probleem niet op. Is het toeval dat mijn printer toevallig ook stuk is of kunnen compatible cartridges dit probleem geven? Dat laatste vind ik wel vreemd, want mag het dan op die wijze verkocht worden?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Is het waar dat dieven laptops in gesloten auto's kunnen opsporen zelfs als ze standby staan en in je kofferbak zitten?

Toen ik mijn laptop kreeg van mijn baas werd mij uitdrukkelijk verteld dat de laptop altijd uit moest staan en niet op standby omdat dieven anders de laptop kunnen scannen in afgesloten auto's.
Bij een collega van mij is in zijn auto ingebroken en zijn laptop die in zijn kofferruimte zat werd gestolen. Na een beetje zoeken op google kwam ik tegen dat criminelen kunnen scannen op aanwezige batterijen van laptops.

Ik ben best een beetje technisch, het scannen op laptop batterijen lijkt mij een broodje aap, maar is het waar dat criminelen scanners hebben waarmee ze laptops kunnen scannen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Hoe berekent tomtom zijn verkeersinformatie...?

http://www.tomtom.com/livetraffic

Op deze website vind je de verkeersinformatie in kaart gebracht. Ik vermoed ook dat tomtom deze informatie gebruikt in zijn nieuwste gps-toestellen om de snelste route te gaan berekenen! Nu is m'n vraag hoe tomtom deze informatie berekend.
Lijkt me weinig waarschijnlijk dat elk gps toestel constant verbonden is met internet ofzo...

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing