Welke 15" MacBook Pro is goed geschikt voor HD video bewerking?
Is de 2,0GHz i7 reeds voldoende of heeft onze zoon echt de 2,2GHz i7 nodig met Intel HD Graphics en AMD Radein HD 6750M met 1GB GDDR5? Is die 400 euro extra nodig?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is de 2,0GHz i7 reeds voldoende of heeft onze zoon echt de 2,2GHz i7 nodig met Intel HD Graphics en AMD Radein HD 6750M met 1GB GDDR5? Is die 400 euro extra nodig?
Of is het dan gelijk nodig dat ik er een helemaal nieuw moederbord in stop?
Ik heb een videokaart in mn pc zitten. Niet onboard. Gewoon een losse. Nadat, ik win 7 heb geïnstalleerd word m'n videokaart ineens herkent als een standaard vga adapter. Maar dat is het niet! Hoe kan ik de goede driver van m'n videokaart vinden? Op de kaart zelf staat alleen LRI 2850. Bedankt!
En waar moet ik nog meer op letten? Moet bijvoorbeeld de pc dan per se aanstaan? Alvast bedankt voor jullie antwoorden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing