Hoe krijg ik de muziek van mijn oude platen op een CD- schijfje? Mijn computer kan CD's branden.
Ik ben nog in het bezit van een pick-up.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben nog in het bezit van een pick-up.
Ik heb al enkele maanden een raar probleem:
Ik heb een Samsung externe harde schijf gekocht. Maar soms als ik tegen mijn tafel beweeg (en dus ook de samsung externe harde schijf wat trillingen krijgt), dan krijg ik het autoplay venster op mijn scherm (van mijn samsung externe harde schijf).
Soms als ik er niet aankom, dan springt de autoplay niet in actie, maar soms als ik tegen de tafel duw dan komt de autoplay van de externe harde schijf in actie (ik krijg dan op mijn scherm die opties van autoplay: verkenner, ... van mijn externe harde schijf).
Het vervelende is, als ik de autoplay opties van de externe harde schijf dus in beeld krijg (na een duw tegen de externe harde schijf of tegen mijn tafel), dan wordt alles stopgezet waarmee de externe harde schijf bezig was! bv. als ik iets kopieer van hard disk naar externe harde schijf, en ik geef een duw tegen de tafel, dan krijg ik het scherm van de autoplay van die externe harde schijf, en stopt ook het kopieren.
Hoe zou ik dit kunnen oplossen? Ligt het aan de kabels ?
Het is dus zo'n scherm dat ik krijg als ik tegen de externe harde schijf duw, of wanneer ik tegen de tafel duw:
Klik op de afbeelding voor een grotere versie Naam: voorbeeld.gif Bekeken: 0 Grootte: 20,0 KB ID: 9491
Toegevoegd na 2 minuten:
afbeelding invoegen is mislukt, maar ik denk dat iedereen wel zo'n autoplay scherm herkent. dus waar je kunt kiezen tussen wat je allemaal wil afspelen, of je de verkenner wil starten, enz... dus inhoud laten zien enz...
Net opnieuw windows 7 geinstalleerd en nu doet het geluid het niet meer. Ik moet opnieuw de driver voor mijn moederbord installeren denk ik. Maar als je driver en type (Asus K8V-MX) googlet kom je steeds weer op hele vage sites die je pc infecteren. En gewoon asus.com heeft de driver ook niet. Waar kan ik dit vinden?!? Alvast bedankt!
en noem niet speedfan want die heb ik al geprobeerd
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing