Mijn hp laptop laat niets meer zien op het scherm. (ik gebruik hem pas voor de 3e keer) Wie heeft er een oplossing?
Het is een Pavilion DV7-4010SD Notebook (5 dagen oud) Hij start wel gewoon op.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het is een Pavilion DV7-4010SD Notebook (5 dagen oud) Hij start wel gewoon op.
Ik had niet in de gaten dat er een klein formaat CD in de tray zat en deponeerde er een standaard formaat bovenop. Sindsdien werkt de DVD-speler niet meer. Wat kan er aan de hand zijn en wat is de mogelijke oplossing?
Toegevoegd na 1 uur:
Het is voor een PDA welke ik nog steeds gebruik, maar waarvan er geen usb-drivers van zijn en nog worden ontwikkelt. Het werkt niet met windows7. De enige oplossing die het internet aangeeft is via IR adapter.
PDA is een sony clie.
Interne cd en dvd brander/speler is defect, kun je een externe kopen en kun je daar mee branden en afspelen?
Ik heb 2 identieke laptops.De een leest een dvd van 6 uur in 20 minuten. De ander ruim 2 uur.Ben bezig mijn dvd s op een externe hdd op te slaan. Hoe ik sneller kan branden weet ik maar hoe kan ik het inlezen versnellen?
Toegevoegd na 19 uur:
het zijn ook echt dezelfde laptops ,zelfde merk zelfde jaar tal zelfde type nr.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing