Als ik apenstaartje type, krijg ik " en omgekeerd!?
Wat is er aan de hand met mijn toetsenbord, alle andere toetsen werken normaal
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat is er aan de hand met mijn toetsenbord, alle andere toetsen werken normaal
Koeler vervangen door stiller exemplaar? PC valt nog onder garantie. Gaan ze dat gratis doen?
Toegevoegd na 2 dagen:
Als ik "enable manual fan control" aanklik en zet op 100 hoor ik heel hard gezoom, zet ik terug op 0 hoor ik niets meer, buiten het normale (in mijn horende luid) gezoom dat ik altijd hoor.
Dus kan je dan de fans al uitsluiten? Is het dan de voeding… Probleem is , mag niet openvuizen want dan vervalt de garantie
Of het scherm ziet van de laptop op de tv?
Werkt dat dan ook voor een Engelse laptop?
betreft een periode van ongeveer een week...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing