Ik druk een geheugenstick in mijn computer, die zich hierna direct afsluit en zichzelf opnieuw start! Hoe kan dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb hier een kapotte harddisk waarvan ik data zou willen terug halen met een recover prog.
Hij is aangesloten als Prim slave,ik zie hem in de bios maar niet in de windowsverkenner/hardware.
Ik hoor hem wel spinnen.
Is er een manier om hem te benaderen zodat ik er nog data van kan redden?
Dat toetsenbord is vreselijk duur ($121 of €95,37 ex. verzend- en douanekosten).
Het gaat mij er dus om dat het te kopen toetsenbord:
-geen numeriek gedeelte heeft;
-dat de toetsen klikken i.p.v. zo'n zware nieuwerwetse (maar foute) doffe, 'stille' aanslag hebben;
-geen wireless (ben je net $100.000 aan 't inzetten met poker, is je toetsenbordbatterij leeg...);
-een verder normale indeling heeft zoals op 't plaatje.
Ik heb al gezocht op internet, maar kan geen goedkoper alternatief vinden. A.u.b. _geen_ goedbedoelde _algemene_ adviezen zoals 'kijk eens op alternate.nl' ofzo - heel _alleen_ een antwoord als 't werkelijk verkrijgbaar is (en goedkoper dan die $121 uiteraard).
Het numerieke gedeelte maakt je toetsenbord overbodig breed - slecht voor de ergonomie i.c.m. de muis.
De combinatie 'geen numeriek gedeelte' en 'klikkende toetsen' lijkt erg zelden te zijn.
http://benippon.com/en/catalogsearch/result/?q=tenkeyless
Kleur maakt me niet uit - hij is er ook in 't rose (maar die is niks goedkoper).
't Moet dus gaan om kliktoetsen en deze indeling (niet een andere, a.u.b): (Zie plaatje.)
Afgelopen weekend moest ik voor een klant thuis nog even iets doen. Daarnaast had ik ook nog een document nodig dat ik op mijn memory-stick had staan. Die memory-stick was ik vergeten mee te nemen, dus die zat nog in mijn computer op het werk. Remote ingelogd op mijn werkcomputer en alle schijven kunnen zien en benaderen, behalve de twee USB-sticks die daar in staken, die kon ik dus niet benaderen.
Hoe kan dat? Waarom is dat?
Toegevoegd na 22 minuten:
Ik heb het trouwens thuis in mijn netwerk ook, als op de desktop boven er een sticky inzit, kan ik hem via de laptop met remote desktop niet benaderen.
Ik heb al 2 jaar een harde schijf van Toshiba die het altijd perfect deed, ik heb die zaterdag nog gebruikt en nu gaat die ineens niet meer aan.. als ik het knopje omzet op de harde schijf dan gebeurd er gewoon helemaal niks!!!!
Wie weet wat het probleem kan zijn en hoe ik de bestanden terug krijg?? Er staan fotos op van 4 jaar lang reizen en meer dan 60 gb aan muziek...
Ik word gek als ik al de fotos kwijtraak:(
Wie kan me helpen??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing