Wat is een betere grafische kaart dan de NVIDIA GeForce 8600 GT en kost slechts tussen de 100 en 150 euro ?
Budget: tussen 100 en 150 euro, met minimaal 1 GB videogheuegen ....
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Budget: tussen 100 en 150 euro, met minimaal 1 GB videogheuegen ....
Mijn broer zegt dat zijn videokaart steeds vastloopt en dat het spel crasht. Dat heeft waarschijnlijk met de videokaart te maken. Wat is een goedkope, goed merk, van videokaart die Bioshock (1) aankan? Ik heb het niet over Bioshock 2, maar de'n 1. En de recente spelletjes zou die videokaart ook moeten kunnen spelen. Zijn huidige videokaart is veel te laag (nvidea gforce 9600 GT met slechts 215 mb ram videogeheugen. Zijn Pc is een medion, met 4 ghz en 2 GB ram-geheugen.
Toegevoegd na 13 minuten:
Mijn broer heeft devolgende videokaart: Nvidea Gforce 9600 GT met slechts 256 MB RAM videogeheugen. Zijn intern PC-geheugen is 2 GB, 4 ghz processor
Telkens als hij het spel Bioshock (1, niet 2) speelt, slaagt het wel op een of andere plaats vast. Waarschijnlijk ligt het aan de videokaart.
Mijn vraag is:
Welk is een relatief goedkope videokaart van een goed merk, dat zeker Bioshock 1 kan spelen? (dus zeker MEER dan 256 mb videokaart-geheugen).
Zeker niet meer dan 160 euro, eigenlijk vanaf 100 euro...
Huidige spelletjes moeten met die nieuwe videokaart gespeeld kunnen worden... Ik bekijk veel reviews op internet dus ik weet wanneer jullie mij een dure videokaart willen aansmeren. Niet slecht bedoeld hoor.
Er moeten toch goedkope videokaarten bestaan die 500 MB of meer videogheugen hebben (1GB) en die relatief goedkoop zijn. Dat moet toch bestaan?
Toegevoegd na 22 minuten:
En hoeveel zouden er normaal zijn?
Ik wil het eigenlijk onder 650 euro houden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing