Hoe ga ik op de beste manier om met de batterij van mijn laptop? Wel met lader/niet met lader/ helemaal leeg maken/niet ect.?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wie iemand gratis software om de achtergrond van een filmpje te veranderen bijvoorbeel je maakt een filmpje met een witte achtergrond en je wilt dan een plaatje van bomen bestaar hier geen gratis software voor heeft dan iemand toevallig een andere leuk video bewerking progamma
Het betreft een Asus Z53H (2 jaar oud), draaiend op Vista Ultra. Muis is intellipoint.
Als je vragen hebt, stel ze dan onder de reactie(s).
Ik bedoel, als ik een boek (pdf) uitprint wordt alleen maar 1 kant van het papier bedrukt. De achterkant blijft altijd leeg.
Ik kan wel per pagina het papier omdraaien, maar dan wordt het een langdurige bezigheid. Is daar geen oplossing voor ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing