Wrm tast maagzuur je maagwand niet aan? Maar doet het wel pijn in je keel als je moet overgrven?
...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
...
Een linker bundel tak blok is, om het even kort samen te vatten, een spier in je hart die niet goed werkt. En daarbij ook nog eens een geleidingsstoornis. Wat valt hier aan te doen en is een operatie noodzaak?
ik heb heel erg oorpijn. zelf doe ik ook aan oordruppels maar het werkt niet. weten jullie een oplossing?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing