Mijn voorhuid gaat niet over de eikel, hoe kan dat?
Het probleem is niet dat hij te nauw is, maar juist te kort. En ik ben niet besneden of zo. Maar toch ligt mijn eikel helemaal bloot.
Toegevoegd na 37 seconden:
Ik ben trouwens 15
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het probleem is niet dat hij te nauw is, maar juist te kort. En ik ben niet besneden of zo. Maar toch ligt mijn eikel helemaal bloot.
Toegevoegd na 37 seconden:
Ik ben trouwens 15
None
Een amerikaanse facebookfriend waarmee ik wel eens praat zei dat hij dat was.
ik heb het al met de kleinste maat geprobeerd toen ik niet ongesteld was en het lukt steeds niet en doet pijn. het lukt ook niet een klein beetje, gewoon niet .. is er wat mis ?
Ik ga er nu vanuit dat ik niet zwanger ben....
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing