Hoeveel procent van alle volwassenen heeft wel eens trio Sex gehad ?
Gewoon nieuwsgierig, er word veel over gesproken maar ik denk dat veel mensen/stellen uiteindelijk niet durven....
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Gewoon nieuwsgierig, er word veel over gesproken maar ik denk dat veel mensen/stellen uiteindelijk niet durven....
Hallo ik ben een meisje van 15 en mijn menstruatie is nu al 2 weken overtijd is dat normaal ik kan niet zwanger zijn want ik heb nog nooit sex gehad. Normaal duurt de pauze tussen mijn menstruatie 37-39 dagen. Ik voel geen pijn ofzo maar weet iemand wat het is?
None
Ik bedoel niet een natte droom.. maar als je wakker bent..
En wat zou daar een verklaring voor zijn?
ik rijd dagelijks paard, zonder zadel. ik zoek een andere vorm van anticonceptie en een t safe spiraal lijkt me de minst erge optie, maar komt zo'n ding niet in de knel tijdens het paardrijden, heftige sex, enorm trampoline springen en meer van dat soort dingen die de bedenkers van de spiraal vast niet dagelijks doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing