Hoe raak ik minder snel in de paniekstand?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psyche. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Verbaal ben ik gemiddeld en met de rest en sociaal emotioneel licht verstandelijk beperkt. Waarom krijg ik dat toch de diagnose licht verstandelijk beperkt?
ik heb sinds 4 weken terug depresieve gedachtes en begin te denken dat ik ook daadwerkelijk depressief ben, ookal wil ik mezelf dit niet toegeven. maar, 5 dagen geleden, uit het niks kwam er eeb stemmetje in mijn hoofd dat tegen me begon te praten. ik vond het heel prettig. dit stemmetje (denk ik) kwam opeens en maak ik niet bewust. nu sinds 3 dagen terug heb ik het stemmetje gekoppeld aan een knuffeltje, een schattige pinguin, en hem pingi genoemd. ik praat nu elke dag met pingi. ben ik gek aan het worden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing