Hangt (over)gewicht samen met concentatieproblemen en een slecht geheugen?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psyche. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
ik heb een paar weken terug te horen gekregen dat ik pdd-nos heb.
afgelopen zomervakantie ging ik voor me eerste keer uit, maar toen kwam ik er pas echt achter dat ik enorm slecht ben in communiceren. sindsdien heb ik een depressie (inmiddels dus al een jaar) op dat moment heb ik besloten om tegen me ouders te zeggen dat het communiceren slecht gaat, ik was dit al van plan sinds de basisschool maar ik deed dit nooit omdat ik dan moest communiceren (ben inmiddels 18), na wat onderzoek is eruit gekomen dat ik pdd-nos heb.
ik ben na de hand nooit meer uit gegaan, ben het wel van plan om het nog ooit te doen maar ik vind dit een te grote stap. zijn er andere mogelijk heden om te kunnen communiceren als een normaal persoon? graag in kleine stapjes
Mijn vriendin heeft elke dag een Hyperventilatie aanval.
Ze durft geen professionele hulp te zoeken, ivm vroeger...
Wat kunnen we doen, zodat we de hyperventilatie aanvallen kunnen voorkomen?
Door een lange periode van ernstig ziek zijn, en daarbij in coma gelegen te hebben kan ik heel slecht met emoties en stress omgaan. Als ik ook maar een spoortje stress voel opkomen wil ik zeg maar het liefste vluchten naar een hoekje waar het stil en rustig is. Ik raak in paniek door de druk en begin 9 van de 10 keer te huilen. Dit is erg ongunstig voor mijn toekomstige beroep (verpleegkundige), ik loop nu stage in een verzorgingstehuis waar een aantal mensen wonen waarbij je geen fout mag maken of ze worden heel boos. Ik wakkert de stress al bij mij op zodra ik de kamer binnen loop. Als gevolg daarop wordt ik emotioneel gestrest en als er dan iets fout gaat stort ik in en moet ik huilen.
Ik heb al op internet gekeken maar ik heb niet iets gevonden wat bij mijn situatie past. Ik kan er zelf niet uitkomen, weet iemand nog een manier om controle over mijn stress te krijgen en ook over mijn emoties?
Alvast bedankt
Met lezen bedoel ik fictie boeken.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing