mijn schoonmoeder van 82 zit in een zware depressie, ze zou wel willen huilen maar dit lukt niet
ze heeft zich haar hele leven weggecijferd en in december vorig jaar is haar man (na 60 jaar huwelijk) overleden. Toen heeft ze ook niet gehuild
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Psyche. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ze heeft zich haar hele leven weggecijferd en in december vorig jaar is haar man (na 60 jaar huwelijk) overleden. Toen heeft ze ook niet gehuild
Je hoort zo vaak dat mensen problemen krijgen omdat ze hun emoties vroeger niet 'verwerkt' hadden.
Dit vind ik vrij interessant, hoe 'verwerk' je emoties dan precies?
Door ze constant aandacht te geven?
Door ze er 'te laten zijn' of 'te accepteren' weet ik nu al, brandt op menig lip.
Prachtig antwoord, maar wanneer ga je dan verder? Wanneer sla je een bladzijde om?
Kortom, wat bedoelt men precies met emoties verwerken?
Misschien weet iemand die dit lees je misschien advies kan geven en hier ervaringen mee heb opgedaan. Tevens in welk ziekenhuis die mogelijkheid er wel is.!?
Hoe in contact maken met een ander persoon is mijn ook een vraag.
Ik heb de neiging om meer te snoepen als ik niet lekker in mn vel zit. Het gevolg is natuurlijk dat ik meer aankom. Mijn BMI zit een klein beetje boven de 25 grens. Eigenlijk is het gedrag dus onverstandig. Waarom doen mensen het dan toch?
Toegevoegd na 31 minuten:
Onder snoep versta ik niet alleen suikerachtig voedsel, ook hartigheid (kaas, worst, nootjes, etc.)
emotional freedom technics is een methode om "oude" en "nieuwe "emoties los te kloppen door meridiaanuiteinden aan te raken met de vingertoppen. naar verluidt gaat persoonlijk groei zo veel sneller. ik heb gisteren voor de eerste keer een cursus EFT gehad, en voelde me nadien erg goed. Thuis echter lukt het niet zo best, al doe ik net hetzelfde. Iemand ervaring met EFT?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing