Kan een traanbuis kapot gaan?
Is het mogelijk dat een traanbuis in het oog tijdelijk niet meer werkt, of permanent beschadigd kan raken zodat je niet meer kunt huilen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Optiek. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is het mogelijk dat een traanbuis in het oog tijdelijk niet meer werkt, of permanent beschadigd kan raken zodat je niet meer kunt huilen?
Soms heb je in je ogen zichtbare bloedvaten. Dit kan meerdere oorzaken hebben, en meestal gaan ze vanzelf weer weg. Maar wat als je ze nu de hele tijd zal hebben omdat je moe blijft of stoned blijft (onwaarschijnlijk maar stel.)?
Vandaag op het ziekenhuis geweest i.v.m. controle voor mijn oogziekte graves (uitpuiling van de ogen) dit is gelukkig bijna over maar nu blijkt toch mijn linkeroogzenuw beschadigd te zijn. Mijn moeder heeft glaucoom dus dit was een reden om mij preventief te laten druppelen. Mijn oogdruk is niet hoog maar wel weer moelijk te meten omdat ik erg bijziend ben (-10 bij -13) links is het meeste extreme. Is er een kans dat ik glaucoom heb of kan dit komen door mijn oogziekte of bijziendheid
ik heb het wel vaker, als je je ogen open hebt en het lijkt dan net of er een zwart lapje voor je oog zit, als je je ene oog dichtknijpt zie je gewoon normaal en als je het 'afwijkende' oog dicht doet zie je alles veel zwarter.
Iemand suggesties wat het is of hoe het komt?
xx
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing