Is een keer teveel suiker eten erg?
Gisteren heb ik erg veel suiker gegeten heel erg veel.
Normaal eet ik erg goed gezond, ik heb wel last van hartkloppingen en harde bonzende hart.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Gisteren heb ik erg veel suiker gegeten heel erg veel.
Normaal eet ik erg goed gezond, ik heb wel last van hartkloppingen en harde bonzende hart.
Het worden er steeds meer. Alleen maar op de vingers. Pijnlijk bij aanraking, ze jeuken niet en er komt niks uit
Hoe ziet dat er dan uit?
Redelijk vaak heb ik in mijn achterhoofd om minder suiker te gaan eten(ik eet echt heel veel suiker), eenmaal wanneer ik bezig ben begin ik te trillen, wordt ik chagerijnig en MOET ik voor mijn gevoel suiker. Dit gaat dan helemaal fout en dan eet ik een hele zak snoep leeg. Alle suikers vermijden doe ik nier maar wel bewuste suikers zoals snoep, vruchtensap/fris. Hoe moet ik dit aanpakken?
Ik ben een meisje van 17 jaar, bijna 18. Ik zit in de 6e klas van vwo. Mijn probleem is dat ik vaak ontzettend moe ben. Ik probeer altijd rond de acht uur te slapen, maar dit is best lastig omdat ik altijd rond 7 uur op moet staan. Meestal lukt het me rond de zeven en een half uur te slapen, maar ik ben eigenlijk altijd heel moe. Mijn vriendinnen slapen ongeveer net zo veel als ik, of vaak zelfs minder, maar zijn overdag veel energieker en fitter. Ik zit eigenlijk de hele dag met mijn hoofd in mijn handen en een bonzend hoofd, en als ik thuis kom duik ik gauw mijn bed in met een kop thee. Ik val dan niet in slaap, maar heb ook echt geen puf om bijvoorbeeld huiswerk te maken. Wat is er met mij aan de hand? Waarom heb ik hier veel meer last van dan andere kinderen uit mijn klas?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing