Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat is er met mijn handen aan de hand?

Ik heb al een aantal weken last van 'gespannen' handen(+pols). Ze hebben een soort van gespannen pijn die af en toe door steekt door mijn lichaam (ik weet niet hoe ik dit op internet kan vinden) Ik heb telkens het gevoel dat ik mijn vingers en pols wil strekken, omdat dit mij een goed gevoel geeft. Ik zet dus de hele tijd druk op mijn handen, vingers en polsen, maar het helpt niks. Mijn handen knakken ook vaak (zonder intentie om ze knakken). Ik ben 16.

avatar image
Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Kan je door neuspoliepen die bloeden, bloed in je mond krijgen?

Ik heb verschillende onderzoeken gehad (slokdarm, maag en neus). Uit het neusonderzoek bleek dat ik gevoelig slijmvlies, neuspoliepen en een scheef neustussenschot hebt. Daaraan moet ik dan ook geopereerd worden na mijn zwangerschap. Voor mijn zwangerschap had ik sporadisch bloed in mijn mond snachts (meestal in combinatie met bloed in slijm bij snuiten). De laatste tijd steeds vaker, soms ook overdags. Het gekke vind ik alleen dat het meestal in mijn keel loopt. Misschien door mijn neuspoliepen waardoor mijn neusgaten (bijna) dicht zitten? Iemand een idee?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing