Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

joe kom ik aan rode/bruinachtige verkleuring vd huid aan neusvleugels en onder mond ?

ik heb nu al zo'n 8 jaar last van een donkere (rood, bruinachtige) verkleuring onder mijn mond , net boven de kin , en naast mijn neusvleugels, het doet geen pijn, ik heb ook geen zweertjes of jeuk... Wel heb ik af en toe een afschilfering als ik er echt hard aan wrijf , dan zijn het precies kleine rolletjes vel die eraf komen, met vaak een speciale geur , ik weet niet echt hoe ik het moet uitdrukken, het ruikt precies een beetje zoals je aan je neusvleugels zou wrijven, een beetje naar vette huid, niet echt stinken hoor maar het heeft wel een geurtje , dit heb ik niet vaak , 1x in een maand ofzo dat ik er echt kan aan wrijven en er daadwerkelijk iets afkomt... ik heb totaal geen idee waar dit van komt , en aangezien ik er ook niet echt last van heb... Het is gewoon niet zo een prettig zicht, het ziet eruit alsof ik een masker aanheb..
Overigens heb ik een vette huid (vroeger ook enorm last gehad van acne) sinds ik de pil beginnen nemen heb is mijn acne weg en zou je mss kunnen stellen dat dit verschijnsel begonnen is ? maar ik zie niet echt een verband tussen de pil en verkleuring vd huid... Ik ben wel een roker en denk dan vaak in die richting ?
Ik gebruik normaal geen dagcrème of make-up , maar door de verkleuring ben ik wel dagelijks een gekleurde hydraterende dagcrème beginnen gebruiken, dit lost nx op buiten verdoezelen. Wel merk ik dat het in de zomer (als ik bruiner ben) VEEL minder is :s hmmz hopelijk herkent iemand van jullie dit ..

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Ik heb vaak last van duizeligheid, oorpijn en kortademigheid. Wat is er mis?

Vaak voel ik me erg afwezig. Alle woorden gaan het ene oor in, het andere oor uit. Mijn oren doen dan vaak zeer en ik denk ook niet na. Dat heb ik vooral in drukke ruimtes.
Bij gym gaat het ook vaak mis. Ik word kortademig en ga soms ook hyperventileren. Ik krijg een vervelende druk op mijn borst. Mijn keel is dan kurkdroog, mijn ogen vochtig. Mijn knieën trillen en mijn hoofd doet zeer.
Ook heb ik veel vaak erg snel last van steken in mijn rechterzij.

Heeft dit misschien te maken met mijn slechte eetgewoonten? Ik drink namelijk weinig (ong. 0.8 liter per dag) en ik eet ongezond. Zodra ik thuis ben grijp ik meteen naar de chips en chocola. Wat is er mis met mij?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Ik heb pijn aan mijn wreef na klein stukje lopen, hoe kan dit?

Als ik van de bushalte naar school loop heb ik een hevige pijn aan mijn wreef, daardoor kan ik bijna niet meer lopen.
Het is echt niet een hele grote afstand.
Ik doe mijn veters al een stuk losser maar dat helpt ook niet.
Afgelopen zondag heb ik na een lange tijd niet voetballen weer gevoetbald alleen daar is ook niks gebeurd waardoor ik deze blessure kan krijgen.
Ik weet echt niet hoe dit kan, heeft iemand ervaring?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Enkelbanden gescheurd of verrekt?

Hoi iedereen,
Ik wil graag weten: Heb ik mijn enkelbanden gescheurd of verrekt?
Ik ben afgelopen zaterdag door mijn enkel gegaan en er kwam meteen een flinke zwelling op. Meteen gekoeld natuurlijk, en op advies naar de eerste hulp gegaan. Daar werd geconstateerd dat ik geen breuk had. Ik kreeg krukken, en het advies 1 week rust te houden, been omhoog te houden. Ze konden nog niet checken of hij verrekt of gekneusd was.

Ik wilde dus weten, heeft een van jullie ervaring? De details:
- Ik kan 1 dag na het ongeluk weer redelijk goed steunen op mijn enkel. Enkel heel erg naar binnen buigen doet pijn.
- Mijn enkel is net na en 1 dag na het ongeluk nog steeds niet blauw geworden.
- Ik heb helemaal geen pijn als ik mijn enkel stil houd
- Ik heb er drukverband op gekregen.

Ik wil dit graag snel weten omdat ik natuurlijk ook naar school moet, gek ben op voetbal en graag weer wil sporten.
Wie heeft ervaring?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing