Wondje bovenin bilspleet geneest niet?
In het verlengde van mijn bilspleet zit een wondje dat niet geneest. De huid rondom is ook rood alsof er een schaafwond zit. Het is zo erg dat ik telkens bloed in mijn boxershort heb. Wat te doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In het verlengde van mijn bilspleet zit een wondje dat niet geneest. De huid rondom is ook rood alsof er een schaafwond zit. Het is zo erg dat ik telkens bloed in mijn boxershort heb. Wat te doen?
In de zomer in het buitenland krijg ik last van zonneallergie. Nu ben ik de afgelopen weken af en toe onder de zonnebank geweest. Sinds gisteren heb ik ineens bultjes die wat prikken maar vooral jeuken. Het doet me denken aan zonneallergie. Maar is het ook mogelijk zonneallergie Door de zonnebank te krijgen?
Ik heb ongeveer anderhalf jaar geleden een haarnetcyste gehad denk ik(een ontsteking die gepaard ging met groot abces in de bilnaad waar pus en bloed uit kwam op t laatst).
Nu begin ik weer een pijnlijke plek te krijgen ter hoogte van m'n staartbeentje, het is (nog?) niet dik maar wel een beetje rood en warm en wat pijnlijk in bepaalde posities.
Moet ik me nu zorgen gaan maken? Het was echt een hell en ik en bang dat t weer gebeurd.
Sinds een week heb ik enorme plasdrang. Het brand niet, maar moet wel minstens elk uur naar de wc en daarnaast als ik net geweest ben, dan heb ik het gevoel alsof ik alweer moet plassen. Soms krijg ik het er ook niet goed uit en moet ik, als ik eenmaal bij de toilet ben, het er haast uit persen en komt er maar een beetje uit. Ik ben een man en gebruik testosteron medicatie voorgeschreven door een arts. Wat kan ik doen om de drang te verminderen?
Ik had vandaag een presentatie en toen kreeg ik stressvlekken. Ik heb ook astma, zouden de stressvlekken door mijn astma kunnen komen?
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik had daarna namelijk ook last van mijn longen.
Ik heb trouwens geen hele erge vorm van astma.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing