Nadat ik gesport hebt of gedoucht dan heb ik allemaal rode vlekjes en bultjes over me hele lichaam, wat is dit?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Hallo,
zaterdag tijdens het voetballen heb ik mij bezeerd aan mijn voet. Ik heb hier een trap opgehad. Ik kon gelijk niet meer lopen en mijn middenvoetsbeentje deed enorm veel zeer. Ik heb eerst een fysio gezien, die verwees mij per direct door naar het ziekenhuis. Daar werd een foto gemaakt. Hieruit concludeerde men dat er niets te zien was.
Maar nu een dag verder is de zwelling enorm toegenomen, plus dat het klopt en afentoe extreem warm wordt. Verder was gisteravond mijn middelste teen blauw en waren al mijn tenen dik. Net merkte ik op dat er nu ook een bloeduitstorting aan de zijkant van mijn voet zit.
Wanneer men drukt op mijn tenen doet dit enorm veel zeer en ook zowel de onder- als de bovenkant van mijn voet is extreem gevoelig.
Kan iemand mij eventuele adviezen geven wat te doen. Ik denk dat er namelijk toch een breukje zit.
Alvast bedankt!
Toegevoegd na 3 uur:
EDIT: Het trekt ook door naar de buitenkant van mijn voet. Is dit slechts een bloeduitstorting? Of kan er ook iets van een spier of band beschadigd zijn?
Het lijkt ook wat troebel. maar door het drinken van water wordt het weer helder.
Hoii,
ik heb sinds 2009 astma en er best veel last van gehad. maar na een tijd niet zo, dus ik stopte mijn medicijnen te gebruiken ,omdat ik keelpijn kreeg en hoestaanvallen.
Sinds vandaag,
ik zat rustig achter me computer en wilde net opstaan toen ik opeens geen adem meer kreeg, ik kreeg zo'n stik gevoel en het gevoel alsof er een bal in me keel zat. is dit een astma aanval? ik heb nog noooit zoiets gevoeld, en ik neem wel vaker een tijd me medicijnen niet in
Ik zie in het programma Obese steeds dat die mensen met zo'n extreem overgewicht moeten gaan hardlopen. Ik heb niet zo'n extreem overgewicht, maar toch wel wat kilo's te veel (ik weeg 100 kg bij 1.72 m) en mag van de instructeur op de sportschool niet hardlopen omdat dat te belastend zou zijn voor mijn enkels en knieën.
Ik zie bij die mensen in Obese niet dat zij last hebben van hun enkels en knieën.
Kun je dus toch gewoon hardlopen met overgewicht?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing