Wat doet roken met je concentratie?
Kun je door roken concentratieproblemen krijgen en word je concentratievermogen verbeterd als je stopt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Genotmiddelen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kun je door roken concentratieproblemen krijgen en word je concentratievermogen verbeterd als je stopt?
De meeste waterpijpen hebben een downstem (buisje wat in de vaas gaat) maar die van mij niet ben ik er achter gekomen. Zonder dit buisje raakt de rook indirect het water wat niet echt hoort.
Nu heb ik een paar uur lopen zoeken naar een downstem op internet om te kopen of een schacht (dat lange ding dat je op de vaas doet) voor een lage prijs maar er komt niks uit..
Iemand enig idee waar ik een schacht of downstem kan kopen of hoe ik een soort van downstem kan maken en aansluiten op de schacht?
P.S. Ik heb een waterpijp luxor : http://www.waterpijp-online.nl/alle-waterpijpen/waterpijp-startpakketten/waterpijp-starterspakket-luxor.html
Bij voorbaat dank!
Ik vroeg me af of je in de auto een waterpijp mag roken of niet? Bijvoorbeeld als bijrijder in de auto?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing