Wanneer komt het nieuwe 100 eurobiljet in omloop?
Vorig jaar kwam het nieuwe 50 eurobiljet in omloop. Is al bekend wanneer de 100 eurobiljetten i omloop?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Vorig jaar kwam het nieuwe 50 eurobiljet in omloop. Is al bekend wanneer de 100 eurobiljetten i omloop?
Mijn broer heeft schulden. Hij woont al een paar jaar niet meer in ons huis maar hij staat nog wel hier ingeschreven. Het probleem is, hij heeft schulden, en er is een brief gekomen dat hier als hij niet snel betaald een deurwaarder komt. Kan die mijn spullen (mijn PC, DS, Telefoon, Laptop, Gameconsoles etc.) innemen, als ik geen schulden heb?
ik ben vorig jaar begonnen met een studie maar daarmee gestopt voor februari. ik ga dit studie jaar weer beginnen. mijn vraag is nu of ik 24 augustus al studie financiering krijg of pas 24 september?
Ik wil graag bij mijn vriendin gaan inwonen, mijn vriendin werkt niet die gaat naar school en krijgt geld van duo. Haar broertje gaat ook naar school en krijgt ook geld van duo, hij zelf werkt wel als bijbaantje. Haar moeder werkt ook bij de zuidzorg als schoonmaakster, ze verdient dus niet veel. Ze krijgt ook toeslagen etc. Ik ga ook nog naar school en krijg ook geld van duo maar werk zelf niet. Wat betekent dit voor de moeder van mijn vriendin? Raakt ze haar toeslagen kwijt? Moet ze straks meer belasting betalen?
Goedendag,
Vanwege een beperking heeft ons zoontje een SMI (Sociaal Medische Indicator) waardoor er meer kinderopvang vergoed wordt.
Nu is het zo dat de gemeente keer op keer weer fouten maakt in de berekeningen en ik dus daar iedere keer achteraan moet gaan.
Nu hebben wij een definitieve berekening 2017 ontvangen waar in staat dat we even ruim 1400 euro moeten terug betalen. Dit is wéér nergens op gebaseerd en het lijkt structureel fout te gaan bij onze gemeente als het hier om gaat.
Nu moet ik dus weer bezwaar maken binnen 6 weken en een bezwaar betekend in dit geval ook dat we uitgenodigd worden voor een hoorzitting.
Al met al gaat er weer een hoop vrije tijd in zitten die ik beter kan steken in mijn kinderen aandacht te geven. Kan ik de gemeente een vergoeding gaan vragen voor het maken van de (onnodige) bezwaarschriften en de tijd en voorbereidingen voor een eventuele hoorzitting.
Uiteraard zou die vergoeding pas toegekend moeten worden als het bezwaar gegrond is en het hoeft ook niet veel te wezen 3 euro per bezwaarschrift of zo. Enkel om aan te geven dat we het zat zijn dat er zo slordig wordt omgegaan met deze voorzieningen en dat we dit zat zijn.
We overwegen ook om alle voorziening maar te stoppen, omdat het véél energie en onzekerheid heeft.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing