Wat is het nut van bedrijfsvoorheffing?
Ik weet wat bedrijfsvoorheffing is, maar ik weet niet waarom je dat moet betalen. Wat gebeurt er met deze belasting?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Ik weet wat bedrijfsvoorheffing is, maar ik weet niet waarom je dat moet betalen. Wat gebeurt er met deze belasting?
Als iemand een openstaande lening bij de bank heeft, en die persoon overlijd. Wie betaald dan de openstaande schuld?
De belastingdienst wijzigt mijn voorlopige aanslag 2016 omdat de inkomsten vanuit het UWV niet op voorhand waren ingevuld. Mijns inziens waren deze gegevens zoals ook mijn latere inkomsten reeds wel bekend bij de belastingdienst.
Dit betreft de periode januari en februari 2016. Dit betekent dat ik vermoedelijk een fors bedrag moet terug betalen van de door mij terug ontvangen belasting.
Kan ik terecht bezwaar maken omdat de belastingdienst deze gegevens niet heeft overgenomen / ingevuld vanuit het UWV?
Bij overlijden van mijn vader 5jaar is er door de belastingdienst bepaald dat er geen erfbelasting verschuldigd is. Verder heeft mijn moeder en vader geen testament, erfdeel voor de kinderen ( ik en mijn zus)en moeder is niet vastgelegd.
Mijn moeder heeft nu het huis verkocht en wil het kinds erfdeel aan de kinderen uitkeren.
Kan dat zomaar en hoe kan ze het bedrag bepalen wat ze kan uitkeren.
Bedrag is verwacht ik lager dan 19000 euro pp omdat er toendertijd door de belastingdienst is aangegeven dat er geen erfbelasting moest worden betaald
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing