Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Verzekeringen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, lenen, sparen, sparen en uitkeringen en toeslagen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Rechtsbijstandsverzekering met wachttermijn van 2 maanden, mag je na die 2 maanden aanspraak maken op iets van vóór het afsluiten van de verzekering?

Als ik de verzekering afsluit per 16 maart, is het wachttermijn tot 16 mei (ongeveer). Maar mag ik na 16 mei wel aanspraak maken op iets dat vóór 16 maart gebeurd is? Of moeten alle dingen waarvoor ik de verzekering inschakel na 16 maart, of na 16 mei gebeurd zijn?

En als het gaat om aanmaningen, geldt dan de datum van wanbetaling, aanmaning of 'verdere' stappen waarvoor je de verzekering inschakeld?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing