Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huren & Vastgoed. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

mag je een andere voordeurbel in je huurhuis aanbrengen ?

i.v.m. bezuinigingen een andere bel gekregen, voor de zomer al, dus in de zomer met open ramen en deuren, hoorde je "de bel", ga je kijken / opendoen is het voor de buren, niet handig.
ook, je kan de bel niet uitzetten, niet handig.
ik wil dus een andere bel kopen, kan dat een probleem zijn ? of moet je dat gewoon doen ?

Toegevoegd na 6 dagen:
hartelijk dank voor alle antwoorden en reacties:

ik heb daarnet de woningstichting gebeld en geïnformeerd, het antwoord was dat ik dit per mail moet AANVRAGEN en daar dan een antwoord op zal krijgen.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Ik heb een huurachterstand van 4 maanden, niet aansluitend. Betaal iedere maand nu mijn huur en bedrag voor de afbetaling schuld. Toch uitzetten?

De woningbouw dreigt met uitzetten. Mag dit? Ik betaal gewoon mijn huur en betaal schuld af alleen de woningbouw wil dat ik dit bedrag verhoog, wat met geen mogelijkheid ga. ik woon hier in totaal 3 jaar en heb af en toe me huur niet kunnen betalen, in totaal 4 maanden. Wat kan ik doen om uitzetting te voorkomen? Ik betaal de schuld dus al af, maar volgens hun niet snel genoeg. :(

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing