Wat is de beste energieleverancier volgens consumentenbond?
Wie heeft er de consumentenbond en wanneer is er onderzoek gedaan naar de beste energieleverancier?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Financiën. Specifieke vragen over bankieren, belastingen, beleggen, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de subcategorieën.
Wie heeft er de consumentenbond en wanneer is er onderzoek gedaan naar de beste energieleverancier?
Ik heb een spaar- en betaalrekening. Op mijn betaalrekening kan ik in principe niet rood staan, maar toen ik net mijn rekening bekeek stond ik meer dan €1500 rood. Mijn collegegeld was afgeschreven. Op mijn spaarrekening stond genoeg om dit weer recht te trekken, dat heb ik dus ook meteen gedaan.
Ik heb nu dus een paar dagen rood gestaan (ik heb geen aankopen gedaan in die tijd, dus ik kon het niet eerder ontdekken zonder op mijn rekening te kijken).
Nu vraag ik me af: betaal ik rente over deze dag of 5 dat ik rood stond en hoe kan het dat ik rood stond terwijl ik heb aangegeven dat ik niet rood wil kunnen staan. Komt dat doordat ik nog genoeg op mijn spaarrekening had staan?
Door omstandigheden wil een full-time werkende 55 jarige zich laten inschrijven op het adres van zijn pensioentrekkende ouders. De vraag is of er financieël verlies zal zijn, voor beide partijen.
Om geen overtreding van de ATW te krijgen wil mijn baas dat ik verlof op neem (dus ten koste van mijn verlofuren). Ik werk op een project in het buitenland (Schotland), waar andere maximum uren gelden dan in Nederland.
Ik mag met terugwerkende kracht 5 jaar levensonderhoud van mijn dochter, die week op week af bij mij woont via een co-ouderschap, van de belastingdienst opvoeren.
Nu weet ik dat ik ook huur, gas, water en licht voor een gedeelte kan opvoeren. Maar wat voor verdeling kan ik daarvoor hanteren?
Het gezin bestaat uit 3 personen, waarvan zij dus om de week bij mij woont.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing