Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

wat zijn mijn rechten bij een failliet payroll bedrijf?

Bij het bedrijf waar ik werk heb ik een vast contract. Dit is een jaar geleden over genomen door een payroll bedrijf. Dat bedrijf is nu failliet gegaan. Van mijn werkgever heb ik te horen gekregen dat ik word ontslagen. Verdere informatie krijg ik nog. Ik wou graag weten wat mijn rechten zijn. Is het niet zo dat het vaste contract bij mijn werkgever nog telt? Er is mij toen ter tijd vertelt dat er niks zou veranderen behalve dat de betaling anders zou gaan.

Bedankt!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

ik ben 21 jaar en wil werken, maar mijn moeder krijgt bijstand, kan ik als thuiswonend gewoon verdienen?

ik ben 21 jaar en ondertussen klaar met school.
Ik wil nu zo snel mogelijk werken omdat ik toch vaste lasten heb zoals ziektekosten die ik moet betalen.
Mijn moeder is 64 jaar en zit in de bijstand.
wat mag ik verdienen zonder dat ze gekort wordt op haar bijstand?

Graag niet al te moeilijke taal, ik vind dit onderwerp al erg lastig te begrijpen!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

komt de huiswerkstress op 5 VWO bekend voor? en wat kan ik er tegen doen?

Hallo!ik wordt onderhand al een beetje gek van al m'n huiswerk! Ik zit op 5 VWO en het gaat me niet echt bepaald gemakkelijk af, ik moet er veel moeite voor doen. Het gekke is alleen dat ik dan wel altijd rond de 7 en ook wel eens een 8 haal. Ik zit dus best lang elke dag aan m'n huiswerk, net weer als vandaag. Hierdoor heb ik niet echt de tijd voor vrije tijd, soms wil ik dan nog wel wat leuks doen na mn huiswerk,maarja dan kan het al rond 11 uur zijn en dan moet ik alweer naar bed... Ik kan ook niet uitslapen, dat is ook een probleem... Ik moet namelijk wel 3 kwartier fietsen naar school! Ik zit nog wel op sport en ga ook naar feesten ofzo iets dergelijks,ik doe dus nog wel leuke dingen... maar voor de rest zit ik eigenlijk alleen maar dagen lang achter m'n bureautje huiswerk te maken.... Ik maak ook altijd een planning, ik heb alleen het idee dat ik dan té veel inplan voor op één dag, dus dan ben ik altijd nog tot laat bezig... :( Ik heb aan veel mensen gevraagd uit mijn klas hoe lang zij dan aan huiswerk zitten, ze zeggen ongeveer evenveel als ik.. maar ik denk dat ik er nog wel het meeste aan zit! ik heb ook mensen op de havo rondgevraagd, zij zitten max 1 uur per dag aan hw. maar meestal hebben ze het al in de les af en hebben ze dus niks--> groot verschil dus met VWO :0 Maar hebben jullie advies? hebben ook anderen dit probleem (mensen van het vwo)? PS: heb mn planning pasgeleden wel al ingekort, maar moet dat wel ales in het weekend inhalen, dus heeft geen zin :( !

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing