Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Nou de vraag is dan heeft mijn werkgever goed gehandeld met mij?

Mijn 1ste contract was voor een half jaar,
mijn 2de contract was voor een jaar, toen na een jaar en een paar weken hebben ze mij even snel een 2 maanden contract laten tekenen. Omdat zei te laat waren. Maar ik dacht dan heb ik me 3de contract binnen en de volgende zal ik zeker wel een vast contract krijgen. Maar nee ze hebben mij helaas geen vast contract aangeboden omdat ik maar 6x in een jaar ziek ben geweest.
----------------------

Ik heb al een maand en week opzitten maar heb geen zin meer om me weer uit te sloven voor zo'n stom reden dat mijn contract niet word verlengd. Dus had ik 52 verlof uren staan heb alles opgenomen en het laatste week gewoon ziek gemeld. En krijg ik te horen dat hij het niet geloof en het van mijn verlof uren af gaat terwijl ik alles al op heb gemaakt.
-----------------------

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Hoe kom je aan een (vrijwilligers)baan / werkstage om het vak van webredacteur onder de knie te krijgen?

Ik werk al jaren in de IT, maar wil een carrière switch maken naar Webredacteur. Voor een cursus die ik wil volgen gaan ze ervan uit dat je al wat ervaring hebt als redacteur (wat ik niet heb). Hoe kan ik erin rollen? Bij (werk)stages gaan ze ervan uit dat je afstudeerder bent o.i.d. maar ik ben dus geen student.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing