zijn dorrito's glutenvrij?

Weet jij het antwoord?

/2500

Doritos zijn gemaakt van geroosterde maïs. Maïs bevat het gluteneiwit zeïne. Deze gluten lijken minder schadelijk te zijn voor coeliakie-patiënten dan de gluten die in tarwe zitten. Sommige merken Doritos bevatten echter ook tarwe. Bijgaand een lijst van Doritos-merken die geen tarwegluten bevatten.

Bronnen:
http://www.fritolay.com/nutrition/special-...
http://www.goeievraag.nl/eten-drinken/over...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100