In maltbier of alcoholvrij bier zit ook eiwit, is dit kippenei-eiwit of ander eiwit?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Het eiwit in (malt)bier is afkomstig van de ingredienten van het bier, het is geen kippenei-eiwit.

Volgens mij bedoelen ze met 'eiwit' altijd het eiwit van een kippenei. Toegevoegd na 1 minuut: Oh, nee. Toch niet. http://nl.wikipedia.org/wiki/Prote%C3%AFne

Nee dat is gewoon eiwit uit granen waar bier uit wordt gebrouwen. Of hop wordt ook gebruikt om bier te brouwen.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100