Wat is het minst kostbare levensmiddel (voeding of drank) dat je in de supermarkt kan kopen?

Per gram.

Naar aanleiding van de vraag over welk voedingsmiddel het allerduurst is per gram.

Toegevoegd na 36 minuten:
Alles dat je kan en hoort te eten en drinken, is wat mij betreft een levensmiddel, dus zout en water ed. zijn prima.
En jullie mogen het ook best per kilogram berekenen als dat makkelijker is dan per gram, daar had ik even niet aan gedacht :)

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

water!! bij de Ah kan je een pak water kopen van anderhalve liter voor maar 25 cent... er staat bij dat ie voor 1 liter 17 cent kost, dus water kost omgerekend nouwelijks een tiende van een hele cent. *geen idee hoe je het moet uitrekenen overigens..*

Bronnen:
http://webwinkel.ah.nl/process?fh_location...

Ik denk keukenzout. € 0,35/KG bij de Albert Heijn.

Bronnen:
http://webwinkel.ah.nl

Tarwebloem 30 cent de kilo. 0.03 cent de gram Maismeel is ook 30 cent de kilo trouwens.

bij mij in de supermarkt(hoogviet)is vermicelli het goedkoopste na water wet er te koop is 18 cent voor 500 gram.water kost er 17 cent voor 0,5liter.Ik heb er tijdens het boodschappen doen even naar gekeken.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100