Hoe noem je een vegetariër die wél dierlijke E-nummers gebruikt?

Vegetariërs eten geen vlees en vis. Pescotariërs eten geen vlees, maar wel vis en andere zeedieren. Veganisten eten helemaal geen dierlijke producten. Maar daartussenin zitten natuurlijk ook veel andere stappen. Hoe noem je een vegetariër die wél dierlijke E-nummers (zoals bijv. gelatine en karmijnzuur eet)? Of is daar niet echt een naam voor?

Weet jij het antwoord?

/2500

Naar mijn weten is hier geen benaming voor en valt dit onder vegetariër zijn. Net zoals het eten van dierlijk stremsel in kaas, er zijn vele vegetariërs die hier niet op letten maar het gewoon eten.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100