Wie is dit?
Dit plaatje kwam ik ergens tegen en het komt me heel bekend voor, dacht eerst dat het Stalin of Chroetsjov, Freud of Nietsche was. Maar die zijn het niet. Me al een ongeluk gezocht, maar nog nergens kunnen vinden wie dit heerschap is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Dit plaatje kwam ik ergens tegen en het komt me heel bekend voor, dacht eerst dat het Stalin of Chroetsjov, Freud of Nietsche was. Maar die zijn het niet. Me al een ongeluk gezocht, maar nog nergens kunnen vinden wie dit heerschap is.
Vaak zijn mensen die het elkaars ergste vijanden zijn eerst hele goede vrienden geweest. Soms lijkt het net twee zijdes van één medaille. Wat denken jullie?
Ikzelf kan bijvoorbeeld behoorlijk goed engels, en in het Duits zou ik mezelf nog wel verstaanbaar kunnen maken en snap ik ook wat anderen zeggen (als het niet te snel gaat).
Maar hoe komt het dat ik na 5 jaar Frans te hebben gehad hier nog steeds niks van kan?
Uitspraak en dergelijke buiten beschouwing gelaten, gewoon puur het gevoel voor taal.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing