Verse pasta draaien lukt niet goed....waar ligt het aan?
Ik heb vers pastadeeg gekneed en wilde dat door de pastamachine draaien, hoogste stand. Het kwam er doorheen als een soort net: zie de foto. Wat kan ik verbeteren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb vers pastadeeg gekneed en wilde dat door de pastamachine draaien, hoogste stand. Het kwam er doorheen als een soort net: zie de foto. Wat kan ik verbeteren?
ingrediënt mag geen truffel zijn. Recepten moeten uit te voeren zijn door gemiddelde hobby koks.
Misschien heeft iemand het toevallig al eens afgewogen? Ik eet thuis geen patat/friet, dus kan het niet zelf afwegen.
Probeer mijn eetgewoontes wat te veranderen en omdat ik uit eten ga, ben ik benieuwd hoeveel stuks friet ongeveer 100 gram zal zijn.
Staat natuurlijk een beetje raar om m'n eigen weegschaal mee te nemen een restaurant in. ;-)
Hoeft niet op de gram nauwkeurig, omdat je verschillende diktes/lengtes friet hebt, maar gewoon een indicatie. Is 100 gram 8 frietjes of zijn het er 25.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing